Yhteystiedot

Yhteystiedot

Toimisto: Virkatie 1, 16600 Järvelä (Kärkölä)

puh 045 221 5151
Sähköposti: toimisto@maanomistajainliitto.fi


Sovi tapaamisaika toimistolla etukäteen

Tuija Nummela
Toiminnanjohtaja

Tuija Nummela, MMK
puh 045 221 5151
tuija.nummela@maanomistajainliitto.fi


Hallitus 2017

HenrikCreutz

PUHEENJOHTAJA
Henrik Creutz, VTM
Loviisa
puh 040 5147 475
henrik.creutz@malmgard.fi

 

SebastianSohlberg

VARAPUHEENJOHTAJA
Sebastian Sohlberg, agrologi, mv, yrittäjä
Siuntio
puh 040 5114 306
sebastian.sohlberg@malmgardsjundea.fi

 

MUUT JÄSENET

MarkkuEestilaMarkku Eestilä, kansanedustaja
Iisalmi
puh 050 027 5689
markku.eestila@eduskunta.fi

 

KaiAfEnehjelm

Kaj af Enehjelm, KTM
Riihimäki
puh 040 552 6622
kaj.af.enehjelm@riihiviita.fi

 

ThomasFrankenhaeuserThomas Frankenhaeuser, FM
Porvoo
puh 040 5464 285
thomas.frankenhaeuser@kullogard.fi

 

Kansanedustaja Juha Pylväs

Juha Pylväs, kansanedustaja
Ylivieska
puh 050 5884536
juha.pylvas@eduskunta.fi

 

EineRosenbergRiihimakiEine Rosenberg-Riihimäki, metsätalousyrittäjä
Hartola
puh 040 541 8084
eine.rosenberg.riihimaki@gmail.com

 

 



 Rakennushistoriallisen jaoksen hallitus 2018

Puheenjohtaja
Varapuheenjohtaja
Thomas Frankenhaeuser

Jäsenet
Henrik Creutz

Kaj af Enehjelm
Hannele Helkama-Rågård
Harri Männistö
Ulla Tillander-Godenhielm

Asiantuntijat
Satu-Kaarina Virtala
Tommi Lindh

 


Maanomistajain Liiton hallitus 2015

IMG_0032 (2)

Sebastian Sohlberg, puheenjohtaja Eine Rosenberg-Riihimäki, varapuheenjohtaja Thomas Frankenhaeuser, toiminnanjohtaja Tuija Nummela, Pekka Vilkuna, Henrik Creutz ja Janne Sankelo (ei kuvassa).