Yhteystiedot

Toimisto: Virkatie 1, 16600 Järvelä (Kärkölä)

puh 045 221 5151
Sähköposti: toimisto@maanomistajainliitto.fi

Sovi tapaamisaika toimistolla etukäteen!


Tuija Nummela

Toiminnanjohtaja
Tuija Nummela, MMK
puh 045 221 5151
tuija.nummela@maanomistajainliitto.fi

 


 

Hallitus 2020

HenrikCreutz

PUHEENJOHTAJA
Henrik Creutz, VTM
Loviisa
puh 040 5147 475
henrik.creutz@malmgard.fi

 

SebastianSohlberg

VARAPUHEENJOHTAJA
Sebastian Sohlberg, agrologi, mv, yrittäjä
Siuntio
puh 040 5114 306
sebastian.sohlberg@malmgardsjundea.fi

 

MUUT JÄSENET

MarkkuEestilaMarkku Eestilä, kansanedustaja
Iisalmi
puh 050 027 5689
markku.eestila@eduskunta.fi

 

KaiAfEnehjelm

Kaj af Enehjelm, KTM
Riihimäki
puh 040 552 6622
kaj.af.enehjelm@riihiviita.fi

 

Fredrik Pressler, MMM
Porvoo
puh 050 598 8821
fredrik.pressler@gmail.com

 

Kansanedustaja Juha Pylväs

Juha Pylväs, kansanedustaja
Ylivieska
puh 050 5884536
juha.pylvas@eduskunta.fi

 

EineRosenbergRiihimakiEine Rosenberg-Riihimäki, metsätalousyrittäjä
Hartola
puh 040 541 8084
eine.rosenberg.riihimaki@gmail.com

 

Hallituksen varajäsenet: Filip Forss, Tomas Landers, Susanna Koski, Jari Lahtinen, Thomas Frankenhaeuser, Timo Korhonen, Tiina Hämeenniemi



 Rakennushistoriallisen jaoksen hallitus 2020

Puheenjohtaja
Wilhelm von Nandelstadh
Varapuheenjohtaja
Kaj af Enehjelm

Jäsenet
Henrik Creutz
Hannele Helkama-Rågård
Harri Männistö
Ulla Tillander-Godenhielm

Thomas Frankenhaeuser

 

Asiantuntijat
Satu-Kaarina Virtala
Tommi Lindh

 

Tietosuojaseloste


 

Maanomistajain Liiton hallitus 2015

IMG_0032 (2)

Sebastian Sohlberg, puheenjohtaja Eine Rosenberg-Riihimäki, varapuheenjohtaja Thomas Frankenhaeuser, toiminnanjohtaja Tuija Nummela, Pekka Vilkuna, Henrik Creutz ja Janne Sankelo (ei kuvassa).